Wypoczynek Inowrocław. Postaw na naturę i bliskość przyrody

Gospodarstwo agroturystyczne Cwał w Jaksicach to idealne miejsce, aby odpocząć od codziennej rzeczywistości, zaczerpnąć świeżego powietrza oraz zrelaksować się na łonie natury. Zapraszamy do odwiedzenia naszej agroturystyki i skorzystania z bogatej oferty usług, rozrywki i atrakcji. Agroturystyka kujawsko – pomorskie to miejsce skierowane do wszystkich, którzy pragną wypocząć i zregenerować organizm.

Stwarzamy idealne warunki do błogiego wypoczynku, a także dajemy możliwość świetnej zabawy dla dorosłych i najmłodszych. Oferta ośrodka dostosowana jest do potrzeb i oczekiwań klientów z różnorodnych grup wiekowych. Zawitaj do nas z rodziną, znajomymi lub w pojedynkę!

Wypoczynek Inowrocław

Relaks pośród przyrody. Komfortowy wypoczynek

Planujesz urlop? Nie masz pomysłu, gdzie spędzić wolny czas? Poznaj naszą ofertę! Każdy znajdzie coś dla siebie. Pragniemy, aby goście czuli się u nas miło, przyjaźnie, nie zaznali nudy. W związku z tym proponujemy atrakcje takie jak:

  • łowienie ryb z łodzi,
  • grillowanie
  • smakowanie swojskich wyrobów – wędzone wędliny, chleb z pieca, suszone owoce, grzyby,
  • jazda konna,
  • obcowanie ze zwierzętami z gospodarstwa (konie, kuce, ptactwo).

Te i wiele innych atrakcji zapewnią, że czas upłynie w bardzo miły i aktywny sposób! Relaks na świeżym powietrzu pozytywnie wpływa nie tylko na organizm, ale również na psychikę.

Inowrocław wypoczynek

Kompleksowy wypoczynek dla każdego

Gospodarstwo agroturystyczne zlokalizowane w Jaksicach swoją ofertę kieruje do dorosłych i dzieci. Do dyspozycji gości 5 komfortowych pokoi, z których każdy posiada telewizor, osobną łazienkę. Różnorodna aranżacja każdego z pokoi zachęca do wypoczynku właśnie w tym miejscu.

Położenie ośrodka zapewnia również, że jest to doskonała baza wypadowa do zwiedzenia okolicznych miejscowości, na przykład: Inowrocławia, Torunia, Bydgoszczy czy Biskupina. Zadzwoń i umów swój termin pobytu w agroturystyce Cwał.