Ośrodek_43 OŚRODEK

Obszar o powierzchni 7h (ogrodzony) w tym 2h zarybionego stawu. Na terenie duży padok do nauki jazdy konnej i rekreacji. Jeźdźcy wprawieni korzystają z całego terenu. Całość zadrzewiona łącznie z pastwiskami. Możliwość wędkowania, grillowania, korzystania z łódki, rowerów, stołów ping-pongowych. Trawiaste boisko do siatkówki i koszykówki. Dobre miejsce dla rodziców i ich dzieci (zjeżdżalnia, baseniki, piaskownice, trampolina oraz kontakt ze zwierzętami). Możliwość obserwacji rzadkich gatunków ptaków wodnych. Zabawy i imprezy okolicznościowe w plenerze.


Kwatery_1  KWATERY

Murowane pokoje o zróżnicowanym wystroju wnętrz,  z centralnym ogrzewaniem, 2, 3 i 4 osobowe. Każdy pokój posiada łazienkę i telewizor oraz specyficzny i niepowtarzalny klimat. Dla wszystkich gości dostępna jest także kuchenka.

Sala /Jadalnia_4 SALA / JADALNIA

Piwniczka z kominkiem i przyjemnym klimatem. Możliwość korzystania z trzech posiłków, w dużej mierze z ekologicznych produktów z własnego gospodarstwa. Domowa kuchnia z uwzględnieniem preferencji kulinarnyh naszych gości.