Noclegi Inowrocław. Urlop w agroturystyce w Jaksicach

Inowrocław jest położony w pobliży wsi Jaksice, gdzie w agroturystyce Cwał można odpocząć od hałasu, a także miejskiego, uciążliwego zgiełku. Przygotowaliśmy wyjątkową ofertę, za sprawą której wypoczynek z rodziną, znajomymi czy samodzielny będzie na pewno udany.

W naszym gospodarstwie każdy będzie czuł się doskonale. Urlop spędzony na łonie natury, w otoczeniu zwierząt i przyrody – brzmi zachęcająco, prawda? Zdecyduj się na przyjazd do nas – zapewniamy komfortowe noclegi w przyjaznym hotelu oraz wiele udogodnień dla różnych grup wiekowych. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Noclegi Inowrocław

Odpoczywaj pośród natury – zarezerwuj noclegi w Inowrocławiu

Proponujemy do dyspozycji naszym wczasowiczom hotel, który składa się z 5 pokoi. Każdy z pokoi został zaaranżowany w odmiennym stylu i dzięki temu stał się bardzo klimatyczną przestrzenią zachęcają do błogiego relaksu. W ofercie dwa pokoje 4 – osobowe oraz trzy pokoje 2 - osobowe.

Noclegi Inowrocław to liczne udogodnienia, wygoda. Podczas weekendowego czy kilkudniowego pobytu każdy z klientów może liczyć na wysoki standard pokoi, obsługi i serwisu. Wyposażenie pokoi to między innymi: telewizor, osobna łazienka z WC, wanną lub prysznicem. Goście mogą korzystać z ogólnodostępnej kuchni lub wykupić posiłki serwowana w naszej agroturystyce.

Inowrocław noclegi

Rozrywka dla dorosłych i dzieci

Decydując się na spędzenie urlopu w naszym gospodarstwie, na pewno nie zaznasz nudy. To, co nas wyróżnia, to przede wszystkim:

  • bliskość przyrody,
  • liczne atrakcje na świeżym powietrzu,
  • oryginalność i wyjątkowość.

Wczasy w agroturystyce w Jaksicach to wypoczynek zaplanowany od A do Z. Za dnia chwytaj promienie słońca, relaksuj się, a wieczorami spędzaj czas ognisku. Gospodarstwo agroturystyczne to idealna baza wypadowa do zwiedzania, a zatem zadzwoń i zarezerwuj termin pobytu.