Imprezy na świeżym powietrzu Inowrocław

Szukasz miejsca, gdzie możesz zorganizować imprezę na świeżym powietrzu? Okres wakacyjny to idealny czas na zorganizowanie tego typu przyjęcia. Wybierz miejsce, gdzie panuje cisza i spokój. Gospodarstwo turystyczne CWAŁ Jaksice to idealne miejsce na imprezę integracyjną, urodzinową, czy nawet wieczór panieński lub kawalerski! Skorzystaj ze wszystkich wygód i możliwości, jakie oferuje nasz ośrodek!

W naszym gospodarstwie nie będziesz się nudził. Skorzystać możesz z wielu atrakcji:

  • wyprawa łódką na ryby,
  • grillowanie,
  • biesiadowanie przy ognisku.

Jeśli chcesz urządzić niezapomnianą imprezę okolicznością, a przy tym wypocząć od miejskiego zgiełku, zaczerpnąć świeżego powietrza i zrelaksować się na łonie natury to koniecznie skorzystaj z naszej oferty.

Imprezy na świeżym powietrzu Inowrocław

Gospodarstwo agroturystyczne Jaksice – raj dla każdego dziecka

Nasza gospodarstwo agroturystyczne to raj dla każdego dziecka. Mamy wiele ciekawych atrakcji, dzięki którym Twoje dziecko nie zazna nudy. Pobyt na wsi to niezapomniana przygoda dla dzieci, szczególnie tych mieszkających na co dzień w mieście. U nas Twoje dziecko rozładuje energię na placu zabaw, skacząc na trampolinie albo kąpiąc się podczas upalnych dni w basenie. Pociechy będą mogły bliżej zapoznać się ze zwierzakami domowymi – końmi, kucykami, psami, kotami i ptactwem.

Inowrocław imprezy na świeżym powietrzu

Poznaj smak regionalnych produktów

Wybierając się na dłuższe wczasy chcesz, aby jedzenie smakowało nie tylko tobie, ale również i twoim bliskim. W naszym gospodarstwie zasmakujesz świeżo wypiekanego chleba lub kiełbasy prosto z naszej wędzarni. Codziennie serwujemy pyszne, domowe śniadania obiady i kolacje.

Imprezy na świeżym powietrzu Inowrocław w sezonie letnim to świetna alternatywa dla wielu osób. Zabierz swoją rodzinę, znajomych i spędź niezapomniany czas pod gołym niebem. Zachęcamy do rezerwacji terminów. Zorganizuj imprezę na najwyższym poziomie.