Hotel Inowrocław – komfortowy wypoczynek w agroturystyce

Niedaleko Inowrocławia znajduje się wieś Jaksice, gdzie można spędzić aktywnie i miło wolny czas w gospodarstwie agroturystycznym Cwał. To doskonała propozycja na spędzenie urlopu czy weekendu. Proponujemy dużą ilość rozrywki na łonie natury. U nas każdy poczuje się naprawdę świetnie.

Cisza, spokój, natura – to wyróżnia nasz ośrodek. Każdego roku odwiedzają nas goście z różnych części Polski właśnie po to, aby odetchnąć od miejskiego, uciążliwego zgiełku. Przygotowaliśmy wyjątkową ofertę, która sprawi, że wypoczynek w pojedynkę, z rodziną, bliskimi będzie w pełni udany. Do dyspozycji komfortowy hotel Inowrocław, w którym są intersujące pokoje. Zarezerwuj swój nocleg już dziś!

Hotel Inowrocław

Postaw na wysoki poziom relaksu

Jeśli poszukujesz odpoczynku od codzienności, szybkiego tempa życia, gospodarstwo agroturystyczne spełni Twoje oczekiwania w 100%. Naszym gościom, którzy zechcą zawitać w ośrodku, oferujemy:

  • grillowanie smacznego jedzenia,
  • łowienie ryb,
  • skoki na trampolinie,
  • jazdę konną,
  • poznawanie zwierząt,
  • kąpiel w basenie w sezonie letnim,
  • smakowanie swojskich produktów.

Atrakcji, które czekają na gości, jest zdecydowanie więcej. W bliskim sąsiedztwie znajdują się ciekawe pod względem turystycznym miejscowości, które warto zobaczyć: Bydgoszcz, Toruń, Biskupin, Gniezno. Rozrywki oraz czasu przeznaczonego na odpoczynek u nas nie brakuje.

Goście, którzy zarezerwują swój pobyt, mają możliwość skorzystania z hotelu Inowrocław, który zapewnia wszelkie wymagane udogodnienia.

Inowrocław hotel

Idealna kwatera noclegowa – hotel Inowrocław

Agroturystyka w Jaksicach to miejsce, gdzie możesz spędzić urlop, wolny czas, nocować w komfortowych warunkach w atrakcyjnych cenach. Ponadto organizujemy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, komunie, urodziny. Jesteśmy otwarci na sugestie klientów – ich dobro i zadowolenie jest dla nas sprawą priorytetową. Zadzwoń i umów termin pobytu. Zapraszamy!