Grillowanie Inowrocław. Agroturystyka Cwał zaprasza

Szukasz miejsca z dala od miasta, aby wypocząć i zregenerować swój organizm? Gospodarstwo agroturystyczne w Jaksicach to świetna propozycja właśnie dla Ciebie. Przekonaj się, że wszystko, to co nas otacza, jest niesamowicie piękne i naturalne. U nas na pewno nie będziesz się nudzić. Gwarantujemy moc atrakcji i rozrywki dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Spędzaj czas na wypoczynku, grillowaniu, łowieniu ryb i wielu innych formach.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy czuł się u nas komfortowo i wyjątkowo. Do dyspozycji gości przytulny hotel z 5 pokojami oraz możliwość wykupienia posiłków. Podczas grillowania Inowrocław zasmakujesz doskonałego smaku kiełbasy i innych swojskich produktów.

Grillowanie Inowroclaw

Wypoczynek pośród natury – relaks na najwyższym poziomie

Wybierając się na urlop do naszego gospodarstwa agroturystycznego, możesz liczyć na ciszę i spokój każdego dnia. Dzieci będą świetnie się bawiły, korzystając z udogodnień ośrodka, a Ty będziesz wypoczywać na łonie natury. Brzmi ciekawie, prawda? Na gości, którzy nas odwiedzą, czekają następujące atrakcje:

  • łowienie ryb z łódki,
  • skoki na trampolinie,
  • obcowanie ze zwierzętami,
  • smakowanie suszonych owoców, wędzonej kiełbasy, chleba z pieca,
  • grillowanie Inowrocław,
  • jazda konna.

Rozrywka jest bardzo urozmaicona. Zależy nam, aby czas spędzony u nas był miłym wspomnieniem, który na długo pozostanie w pamięci.

Inowroclaw grillowanie

Grillowanie doskonałą formą zabawy i integracji

Uwielbiasz lato i wszystko to, co z nim związane? W agroturystyce Cwał w Jaksicach skorzystasz z wielu opcji letniego wypoczynku. Proponujemy wieczorne grillowanie w pięknych warunkach przyrody. To świetna rozrywka dla każdej grupy wiekowej, a także sposób na zapoznanie się z innymi osobami przebywającymi na terenie ośrodka. Podczas grillowania spróbujesz smakowitych, dobrze wypieczonych wyrobów.

Zachęcamy do zarezerwowania terminu pobytu w gospodarstwie agroturystycznym w Jaksicach (woj. kujawsko – pomorskie). Wygoda i błogi relaks w jednym!